Totemy reklamowe

upled_totem_lcd

 

W naszej firmie proponujemy sprzedaż i wynajem całego szeregu rozwiązań, pozwalających na stworzenie ciekawych i nowoczesnych form promocji. Wśród nich znajdują się również totemy reklamowe. Są to konstrukcje o dużych rozmiarach z zamontowanym logo danego przedsiębiorstwa, napisem czy grafiką.

Zalety totemów reklamowych

Głównym atutem świadczonych przez nas usług jest możliwość własnego skonfigurowania danego produktu. Wybór dotyczy między innymi zastosowanych materiałów (aluminium czy dibond), kolorystyki, jak również sposobu elementu promującego dane przedsiębiorstwo. Może to być jedno- lub dwustronny szyld, plakat, a nawet wyświetlacz.

Szczególnie to ostatnie rozwiązanie jest niezwykle atrakcyjne, bowiem można zdalnie zarządzać wyświetlanymi treściami w dowolny sposób za pomocą łącza wi-fi.

W naszej firmie proponujemy sprzedaż i wynajem totemów reklamowych, dostosowanych do Twoich indywidualnych preferencji. Zgłoś się do nas już dziś i zamów swoją konstrukcję, która z pewnością przyciągnie wzrok wielu tysięcy osób!

UP LED

     
ul. COP 6,    37-450   Stalowa Wola,    woj. podkarpackie  
tel.: +48 15 819 32 50   e-mail: biuro@upled.pl     NIP: 8652561757