Ekrany eventowe, Tablice wyników i telebimy

upled_ekran_event_mlps_indoor
upled_ekran_event_mlps_outdoor

Ekrany Eventowe

to rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością wśród naszych klientów, gdyż jest to grupa urządzeń, które skutecznie wzmacniają przekaz jaki jest kierowany do określonego otoczenia. W naszej ofercie mobilne ekrany LED są grupą produktów najwyższej jakości, bardzo trwałych na działania sił zewnętrznych. Coraz częściej stają się elementem scenografii wydarzeń publicznych, jako uzupełnienie wizerunku stoisk targowych czy też imprez sportowych w postaci tablicy wyników. Taki telebim wpływa pozytywnie na odbiór, ale też podnosi atrakcyjność i efektywność eventów.

Oferowane przez naszą firmę telebimy są idealnie dostosowane do użytku zarówno zewnętrznego, jak i wewnętrznego. Doskonale sprawdzają się w każdych warunkach niezależnie od intensywności oświetlenia. Zawdzięczają to zastosowaniu najnowszych technologii żarówek diodowych pozwalających wyświetlać krystalicznie czysty obraz, doskonale widoczny nawet pod dużym kątem.

Każdy mobilny ekran LED oferowany przez naszą firmę jest wstanie spełnić najbardziej wyśrubowane wymagania stawiane przez naszych klientów. Można je dostosować do konkretnych wymagań danego eventu bądź imprezy masowej – także jako tablice wyników. W miarę potrzeb telebimy mogą być instalowane na konstrukcji aluminiowej (bramce LED), która pozwala na praktycznie nieograniczone zastosowanie tego typu ekranów. Mobilność pozwala również na dowolną możliwość konfiguracji pożądanych rozmiarów i kształtów ekranu. Dzięki temu mobilne ekrany eventowe i tablice wyników doskonale sprawdzają się jako tło w czasie artystycznych występów lub jako telebim poprawiający widoczność widowiska.

Często również nasi Klienci wybierają niestandardowe formaty ekranu, takie jak pionowe słupy. Natomiast ustawione obok siebie mogą stworzyć ciekawą multimedialną kompozycję, która może posłużyć za scenografię eventu czy wskazująca wynik tablica podczas imprez sportowych. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu na rynku jesteśmy wstanie zaproponować klientom kompleksową obsługę związaną z szerokim wyborem nowoczesnych urządzeń oraz profesjonalną pomocą i doradztwem.

Tablice wyników – przykładowe zastosowanie

Oferowane przez naszą firmę rozwiązania świetnie sprawdzą się w na różnego rodzaju eventach, jednak najlepiej pasuję jako ekrany LED na stadion bądź tablice wyników. W zależności od wybranego produktu, można go wykorzystać w przypadku niewielkich boisk czy sal, a także jako telebim na stadion. Warianty przenośne natomiast pozwalają na zamontowanie w dowolnej sali, co jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem.

Dodatkowo oprogramowanie sportowe, zainstalowane na poszczególnych ekranach czy tablicach umożliwiają sprawne zarządzanie wyświetlanymi treściami. Nasze instalacje będą przydatne podczas meczów piłki nożnej, koszykówki czy siatkówce.

Masz pytania? Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji!

UP LED

     
ul. COP 6,    37-450   Stalowa Wola,    woj. podkarpackie  
tel.: +48 15 819 32 50   e-mail: biuro@upled.pl     NIP: 8652561757