Totemy, infokioski

Często klienci potrzebują pomocy w wyborze odpowiedniego produktów bądź ich znalezieniu. Nie zawsze na sali jest dostępna ekspedientka, dlatego też warto postawić w swoim sklepie lub markecie nowoczesne urządzenie, które w tym pomoże. W naszej firmie prowadzimy sprzedaż i wynajem infokiosków.

Infokiosk z ekranem LED / LCD

Są to niewielkie konstrukcje w dowolnym kolorze oraz kształcie, w których montuje się ekran LED lub LCD, najczęściej dotykowy. Za pomocą specjalnego oprogramowania można zdalnie zarządzać treściami, zamieszczając na nich np. mapy marketu, algorytm wyboru najlepszego produktu na podstawie preferencji klienta i wiele innych.

W zależności od potrzeb i preferencji klienta, oprócz ekranu, możemy zamontować w konstrukcji drukarki, czytniki, skanery i inne.

Każdy infokiosk, który sprzedajemy bądź wynajmujemy jest inny, bowiem jesteśmy otwarci na zaprojektowanie wyglądu zgodnie z upodobaniami klienta. Możemy także stworzyć na nim logo Twojej marki czy slogan reklamowy. Tak przygotowana konstrukcja z pewnością przyciągnie uwagę przechodzących obok osób.

upled_totem_rt_550
dozownik_rda_400_400
upled_interaktywny_totem_rt_550
upled_interaktywny_totem_rti_151
upled_totem_rtu_220
upled_listwa_cenowa_rsd_231

Totemy

W naszej firmie proponujemy sprzedaż i wynajem całego szeregu rozwiązań, pozwalających na stworzenie ciekawych i nowoczesnych form promocji. Wśród nich znajdują się również totemy reklamowe. Są to konstrukcje o różnych rozmiarach z zamontowanym logo danego przedsiębiorstwa, napisem czy grafiką.

Zalety totemów reklamowych

Głównym atutem świadczonych przez nas usług jest możliwość własnego skonfigurowania danego produktu. Wybór dotyczy między innymi zastosowanych materiałów (stal, aluminium czy dibond), kolorystyki, jak również sposobu elementu promującego dane przedsiębiorstwo. Może to być jedno- lub dwustronny szyld, plakat, a nawet wyświetlacz.

Szczególnie to ostatnie rozwiązanie jest niezwykle atrakcyjne, bowiem można zdalnie zarządzać wyświetlanymi treściami w dowolny sposób za pomocą łącza wi-fi.

Zgłoś się do nas już dziś i zamów swoją konstrukcję, która z pewnością przyciągnie wzrok wielu tysięcy osób!

Masz pytania? Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji!

UP LED

     
ul. COP 6,    37-450   Stalowa Wola,    woj. podkarpackie  
tel.: +48 15 819 32 50   e-mail: biuro@upled.pl     NIP: 8652561757