Infokioski

upled_infokiosk

 

Często klienci potrzebują pomocy w wyborze odpowiedniego produktów bądź ich znalezieniu. Nie zawsze na sali jest dostępna ekspedientka, dlatego też warto postawić w swoim sklepie lub markecie nowoczesne urządzenie, które w tym pomoże. W naszej firmie prowadzimy sprzedaż i wynajem infokiosków.

Infokiosk z ekranem LED / LCD

Są to niewielkie konstrukcje w dowolnym kolorze oraz kształcie, w których montuje się ekran LED lub LCD, najczęściej dotykowy. Za pomocą specjalnego oprogramowania można zdalnie zarządzać treściami, zamieszczając na nich np. mapy marketu, algorytm wyboru najlepszego produktu na podstawie preferencji klienta i wiele innych.

W zależności od potrzeb i preferencji klienta, oprócz ekranu, możemy zamontować w konstrukcji drukarki, czytniki, skanery i inne.

Każdy infokiosk, który sprzedajemy bądź wynajmujemy jest inny, bowiem jesteśmy otwarci na zaprojektowanie wyglądu zgodnie z upodobaniami klienta. Możemy także stworzyć na nim logo Twojej marki czy slogan reklamowy. Tak przygotowana konstrukcja z pewnością przyciągnie uwagę przechodzących obok osób.

UP LED

     
ul. COP 6,    37-450   Stalowa Wola,    woj. podkarpackie  
tel.: +48 15 819 32 50   e-mail: biuro@upled.pl     NIP: 8652561757