Oprogramowanie

543916

Oferta Sport

Na całym świecie ekrany ledowe stosowane są podczas wydarzeń sportowych, zarówno na otwartej przestrzeni jak i wewnątrz hal widowiskowo-sportowych. Są one efektowną alternatywą dla tradycyjnych tablic wyników, dając jednocześnie niemalże nieograniczone możliwość prezentowania dowolnych treści takich jak np. transmisje LIVE czy informację o sponsorach.

Posiadamy sprawdzone oprogramowanie do obsługi imprez sportowych ( piłka nożna, koszykówka, siatkówka, żużel oraz inne), z którego korzysta wielu klientów w całej Polsce. Wyjątkowym atutem naszego oprogramowania jest możliwość zintegrowanie ekranów led z tradycyjnymi tablicami wyników.

Oprogramowanie do ekranów

Nowoczesne oprogramowanie, stworzone z myślą o komfortowym zarządzaniu treściami prezentowanymi na ekranach. Program posiada wiele zaawansowanych opcji, pozwalających każdemu klientowi w pełni dopasować produkt do swoich potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu dajemy możliwość pełnego wykorzystania potencjału jaki posiadają ledowe nośniki reklamy, a co za tym idzie w efektywny sposób trafienia do odbiorców.

Prezentowane w ten sposób treści ( produkty, loga, informację) nie pozostaną niezauważone. Program w prosty i intuicyjny sposób pozwala również na zarządzanie kilkoma ekranami w sieci.

UPLED

     
ul. Przemysłowa 4,    37-450   Stalowa Wola,    woj. podkarpackie  
Tel: +48 15 819 32 50   Email: biuro@upled.pl     NIP: 8652561757