Tablice sportowe.

Nie od dziś wiadomo, że na całym świecie największą widownie posiadają wydarzenia sportowe. Nie ważne czy jest to piłka nożna, koszykówka, siatkówka czy inny równie ciekawy sport, każdy przyciąga na trybuny tysiące widzów, a przed telewizorami zasiada kolejne tysiące czy nawet miliony fanów. Coraz więcej firm, które chcą przeznaczyć niejednokrotnie niemałe fundusze na reklamę, chcę się pokazywać właśnie podczas tego typu wydarzeń. Każdy, kto choć od czasu do czasu odwiedzi stadion, halę sportową może zaobserwować ciągle wzrastającą liczbę różnego rodzaju reklam na nich.

Do tej pory standardem dla tego typu reklam były tradycyjne banery. Niestety, każdy zdaje sobie sprawę z ograniczonego miejsca na obiektach sportowych, a także z wątpliwej jakości takich nośników reklam. Efektywną i efektowną alternatywą niewątpliwie są ekrany LED. Mnogość zastosowań takich ekranów daje niemal nieograniczone możliwości prezentowania informacji (loga sponsorów, wynik wydarzeń sportowych, czas trwania spotkań, informacje dodatkowe, transmisje video), o jakich możemy pomarzyć przy zastosowaniu tradycyjnych banerów. Standardem, a coraz częściej wymogiem na całym świecie, a także w Polsce stają się LED-owe bandy reklamowe, okalające murawy na stadionach czy parkiety na halach sportowo- widowiskowych. Takie bandy wyświetlają wspaniałe, dynamiczne, pełne kolorów treści reklamowe, których nie da się nie zauważyć. Kolejnym zastosowaniem ekranów LED podczas wydarzeń sportowych są tablice wyników. Tradycyjne tablice wyników spełniały swoje zadania, jednak nie dawały żadnych dodatkowych możliwości, jakie niewątpliwie oferują ekran LED-owe. Nowoczesne ekrany zastosowane jako narzędzie do wyświetlania wyników wydarzeń sportowych dają wspaniałe możliwości graficznej prezentacji informacji. Na takiej tablicy wyświetlić możemy np. herby drużyn, graficzną prezentację zawodników, animację po zdobytych bramkach (punktach), relację na live z kamer, informację o sponsorach i wiele innych.

Nie tak dawno z takich rozwiązań zdecydowali się skorzystać przedstawiciele MOSiR-u w Bełchatowie. Na ich obiektach swoje spotkania w ekstraklasie siatkarskiej oraz europejskich pucharach rozgrywa drużyna Skry Bełchatów. Dzięki dwóm ekranom LED-owym oraz naszemu oprogramowaniu, zwiększyli swoją atrakcyjność dla sponsorów, a także dla widzów, którzy na żywo oglądają spotkania swojej drużyny. W ostatnim czasie nasz ekran zawisł także w hali MOSiR w Żorach. Ten projekt był nieco bardziej rozbudowany, ponieważ ekran P4,8 o wymiarach 3m x 5m, dzięki naszemu oprogramowaniu został połączony z tradycyjnymi tablicami wyników oraz zegarami 24/14.UP LED

     
ul. Przemysłowa 4,    37-450   Stalowa Wola,    woj. podkarpackie  
tel.: +48 15 819 32 50   e-mail: biuro@upled.pl     NIP: 8652561757