Powiększająca się ilość zastosowań dla ekranów LED

Ekrany LED, które wyróżniają się nowoczesnym sposobem podświetlania, przy pomocy diod elektroluminescencyjnych, zaczynają zdobywać coraz większą część rynku związanego z najnowszymi technologiami. Ich trwałość, lepsza emisja światła, a także znaczny kontrast, sprawiają, że stają się coraz bardziej konkurencyjne dla wyświetlaczy LCD lub Retina.

Duży format reklamy

Niewątpliwie pierwsze zastosowanie ekranów LED-owych, można było przetestować w usługach reklamowych. Wielkie billboardy zaczęto powoli wypierać ruchomymi obrazami wyświetlanymi w nowoczesnej technologii. Reklama zewnętrzna stała się żywa. Wielki rozmiar reklamy nie tylko robi większe wrażenie, ale również przykuwa uwagę większej liczby osób. Wyniesione na odpowiedniej wysokości konstrukcje do telebimów pozwalają na zwrócenie uwagi potencjalnych klientów ze znacznej odległości. Jadąc samochodem, czy spacerując, bez trudu zauważymy obiekt emitujący reklamy. Nie są to jednak jedyne zastosowania w branży reklamowej ekranów LED-owych. Ekrany mogą wyróżniać się rozmaitą wielkością, przeznaczeniem – na zewnątrz, jak i również do wewnątrz budynków, a także sposób montażu. Dlatego na boiskach będziemy mieli do czynienia z bandami, na których wyświetlane są poszczególne obrazy lub animacje.

Podkreślenie efektów specjalnych

Budynki, które mają oryginalną formę, centra handlowe, które powinny przyciągnąć jeszcze więcej klientów, czy też niezapomniane koncerty oraz inne widowiska. Tutaj wszędzie możemy mieć do czynienia z nowoczesną technologią LED-ową. Emitowane światło może nie tylko podkreślić konkretne miejsce, ale również zadbać o uwarunkowanie efektów specjalnych. W końcu występ znanego zespołu muzycznego bardziej zapadnie nam w pamięci, jeśli za jego plecami będą rozświetlone wielkie kurtyny diodowe LED.UP LED

     
ul. Przemysłowa 4,    37-450   Stalowa Wola,    woj. podkarpackie  
tel.: +48 15 819 32 50   e-mail: biuro@upled.pl     NIP: 8652561757